خانه / اخبار / دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژور |اغفال دختران جوان
ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس
کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان دستبند مغناطيسي پاوربالانس فقط 10 هزار تومان کیف محافظ ضدآب موبایل ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژور |اغفال دختران جوان

دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژور |اغفال دختران جوان

دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژور |اغفال دختران جوان

دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژور |اغفال دختران جوان

دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژور |اغفال دختران جوان

در پرونده‌ای مرد شیطان صفت با معرفی خود به عنوان پزشک فیزیوتراپ، زن ماساژور را مورد آزار و اذیت قرار داد. او پس از آشنایی با زن جوان که ماساژور است، از او خواست در مرکز مجهز او کار کند. به بهانه استخدام با زن جوان قرار گذاشت، اما او را قربانی نیت شوم خود کرد.

خوش‌تیپ هستند و خوب حرف می‌زنند، به طوری که با ظاهرسازی طعمه را فریب می‌دهند و کسی شک نمی‌کند که آنها دکتر نیستند. به گزارش میزان، به دنبال طبابت نیستند و انگیزه اصلی آنها فریب زنان و دختران برای کلاهبرداری، سوءاستفاده و اخاذی است. در آخرین پرونده، جوان ۲۸ ساله تهرانی که خود را دکتر مقیم آمریکا معرفی کرد و با فریب زنان بیوه به بهانه انتقال ارثیه میلیاردی خود از آمریکا و ازدواج از طعمه‌هایش میلیونی کلاهبرداری می‌کرد.درادامه چندین پرونده در این زمینه بررسی می‌شوند.
آشنایی با پزشک قلابی در نمایشگاه
چندی قبل سرنشینان خودروهای عبوری در غرب تهران متوجه حرکات مارپیچ خودروی مدل بالایی شدند. داخل خودرو به‌جز راننده، زن جوانی روی صندلی جلو نشسته بود و مدام در ماشین را باز می‌کرد تا خود را به بیرون پرتاب کند. شاهدان با دیدن این صحنه احتمال دادند که راننده، زن جوان را ربوده است. در چنین شرایطی شاهدان به تعقیب راننده مرموز پرداختند تا اینکه او وارد یک خیابان فرعی شد. وقتی سرعتش کم شد، زن جوان خود را از خودرو به بیرون پرتاب کرد و راننده از محل گریخت.زن جوان پس از نجات اظهار کرد: برای خرید کتاب به نمایشگاه کتاب رفتم و مقابل غرفه کتاب‌های پزشکی ایستاده بودم. همان موقع مرد جوان و شیک‌پوشی پیش من آمد و درخصوص چند کتاب پزشکی از من سوال پرسید. به نظر می‌رسید اطلاعات عمومی بالایی درخصوص علم پزشکی دارد حتی اصطلاحات آن را هم می‌دانست. همین شد که به او اعتماد کردم و فکرش را نمی‌کردم که او پزشک نیست و قصد فریبم را دارد. مرد جوان مدعی شد متخصص پوست است. او وقتی دید کتاب‌های زیادی خریده‌ام و وسایل همراهم است پیشنهاد داد تا مرا به خانه‌ام برساند. در بین راه تغییر مسیر داد و وارد اتوبانی شد تا به غرب تهران برود. به او اعتراض کردم، اما او اهمیتی نداد.در ادامه دکتر قلابی دستگیر و در بازجویی‌ها منکر اتهامش شد.
دستگیری خانم دکتر قلابی
۱۰ سال بود با معرفی خود به عنوان دکتر پوست و مو، بیمارانش را ویزیت می‌کرد و برای آنها مو و ابرو می‌کاشت، اما مسافرت رفتن او و کنجکاوی یکی از بیمارانش دستش را رو کرد. بیمار این دکتر قلابی به ماموران گفت: به پیشنهاد برخی از بستگانم برای کاشت مو و ابرو نزد یک پزشک زن در شرق تهران رفتم. او چهار میلیون تومان از من گرفت و برایم مو کاشت. یک بار که برای ویزیت به مطبش رفتم، متوجه شدم به مسافرت رفته است. به همین دلیل نزد پزشک دیگری رفتم تا ببینم کار کاشت مو چطور بوده است. وقتی محل کاشت مو را بررسی کرد، گفت این کار توسط یک پزشک انجام نشده است. به موضوع مشکوک شده و بعد از بررسی پی بردم او دارای نظام پزشکی نیست.ماموران در ادامه این زن را دستگیر کرده و در بازرسی مطب او با اتاق عمل مجهزی روبه‌رو شدند. بررسی‌ها نشان داد، دکتر قلابی از ۱۰ سال قبل در این مطب اقدام به کاشت مو می‌کرده است.
اعدام شیطان
سرانجام کارش، چوبه دار بود و سحرگاه یک روز زمستانی به دار مجازات آویخته شد. در پارک‌های تهران پرسه می‌زد و خود را دکتری داروساز معرفی می‌کرد. با شناسایی طعمه خود از میان افراد بیکار، به آنها وعده ازدواج می‌داد و برای بررسی وضعیت زندگی طعمه‌ها به خانه‌شان می‌رفت. دکتر قلابی سپس به جای داروی تقویتی به آنها قرص خواب‌آور می‌داد. بعد از بیهوش شدن اعضای خانواده قربانی، به زنان تعرض می‌کرد و طلاهای آنها را می‌دزدید.با طرح چند شکایت از متهم، او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و مشخص شد در یک مسافرخانه در باب همایون زندگی می‌کند. مرد شیطان صفت دستگیر شد و در بازجویی‌ها به آزار سه زن و سرقت‌های متعدد اعتراف کرد. دکتر قلابی پس از محاکمه در دادگاه کیفری تهران به سه بار اعدام، ۱۲ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.با تایید حکم مجازاتش، بهمن سال ۹۳ در زندان به دار مجازات آویخته شد.
دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژور
در پرونده‌ای مرد شیطان صفت با معرفی خود به عنوان پزشک فیزیوتراپ، زن ماساژور را مورد آزار و اذیت قرار داد. این پزشک قلابی خود را فیزیوتراپ معرفی کرده و مدعی بود مدیر یک مرکز تخصصی است. او پس از آشنایی با زن جوان که ماساژور است، از او خواست در مرکز مجهز او کار کند. به بهانه استخدام با زن جوان قرار گذاشت، اما او را قربانی نیت شوم خود کرد. پس از شکایت زن جوان مشخص شد، این فرد پزشک نبوده و به دروغ خود را فیزیوتراپ معرفی کرده بود تا نیت شیطانی‌اش را عملی کند. این دکتر قلابی هم پس از دستگیری منکر اتهامش شد و گفت: این زن دروغ می‌گوید و من چنین کاری نکرده‌ام. او با رضایت خودش به خانه من آمد و آنچه درباره تعرض و وعده من برای کار می‌گوید، درست نیست.
اغفال دختران جوان
جوان ۲۸ ساله‌ای که با معرفی خود به عنوان دکتر و عضو هیات علمی دانشگاه از زنان و دختران جوان کلاهبرداری می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد. چندی قبل با نقشه‌ای حیله‌گرانه تصمیم گرفت دختران و زنان ساده‌لوح را طعمه خود قرار دهد. جوان ۲۸ ساله با مراجعه به شرکت‌های مختلف در حالی که سر و وضع شیکی داشت، خانم‌های جوان را اغفال و با معرفی خود به عنوان دکتر و عضو هیات علمی دانشگاه باب دوستی و آشنایی با آنها باز می‌کرد. او پس از چند روز با طعمه‌های خود قرارملاقات می‌گذاشت و هنگامی که رضایت زنان ساده‌لوح را برای ازدواج جلب می‌کرد، مقداری پول از آنان قرض می‌گرفت و قبل ازآن که ماجرا به خواستگاری رسمی از خانواده و عقد و محضر برسد متواری می‌شد.

دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژور |اغفال دختران جوان

افتاب

دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژور |اغفال دختران جوان دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژور |اغفال دختران جوان دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژور |اغفال دختران جوان در پرونده‌ای مرد شیطان صفت با معرفی خود به عنوان پزشک فیزیوتراپ، زن ماساژور را مورد آزار و اذیت قرار داد. او پس از آشنایی با زن جوان که ماساژور است، از او خواست در مرکز مجهز او کار کند. به بهانه استخدام با زن جوان قرار گذاشت، اما او را قربانی نیت شوم خود کرد. خوش‌تیپ هستند و خوب حرف می‌زنند، به طوری که با ظاهرسازی طعمه را فریب می‌دهند و کسی…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.