خانه / عکس افراد مشهور / ایوانکا ترامپ الگوی همه دختران جوان شد +تصاویر
ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دار عینک Spy ساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژه ساعت مچی اسپورت طرح رولکس
کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان دستبند مغناطيسي پاوربالانس فقط 10 هزار تومان کیف محافظ ضدآب موبایل ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

ایوانکا ترامپ الگوی همه دختران جوان شد +تصاویر

ایوانکا ترامپ الگوی همه دختران جوان شد +تصاویر

ایوانکا ترامپ الگوی همه دختران جوان شد +تصاویر

ایوانکا ترامپ الگوی همه دختران جوان در اروپا و امریکا شده است و از وقتی که ترامپ رئیس جمهور آمریکا شده و دخترش ایوانکا در رسانه های دنیا مشهور و دیده شده است بسیاری از دختران در تلاشند که چهره خود را با جراحی های زیبایی شبیه ایوانکا دختر رئیس جمهور امریکا کنند.

ایوانکا ترامپ دختر قدرتمند آمریکا

ایوانکا آنچنان مورد توجه رسانه های جهان قرار گرفته که وقتی دونالد ترامپ برای سخنرانی یا مراسمات مختلف حضور پیدا میکند همه دوربین ها فقط به دنبال دخترش ایوانکا میگردند و دختر ترامپ بیشتر از خود ترامپ مورد توجه رسانه ها قرار میگیرد.

طبق اخبار رسیده، دختر رئیس جمهور موجب شده است تا زنان بسیاری در آمریکا و چین و دیگر نقاط جهان به انجام جراحی پلاستیک تحریک شوند.

به گزارش مجله مراحم وب سایت تورنتو سان در گزارشی نوشت: طبق اخبار رسیده ، دختر رئیس جمهور موجب شده است تا زنان بسیاری در آمریکا و چین و دیگر نقاط جهان به انجام جراحی پلاستیک تحریک شوند.

ایوانکا ترامپ,دختر ترامپ

این وب سایت نوشت: برخی از استایل ها و حرکات وی در زمینه چهره موجب شده است تا زنان زیادی در دنیا دست به حرکت های دیوانه واری بزنند تا خود را زیبا کنند. و مخصوصا فرم چشمان و بینی و لب های خود را به ایوانکا ترامپ شبیه کنند.

اکنون با توجه به مد شدن مدل لباس ها و چهره وی زنان زیادی در صورت خود دست برده اند که برآورد هزینه های آن بسیار بالا است.

ایوانکا به قدری مورد توجه رسانه ها قرار گرفته که حتی مادش ملانیا به او حسادت کرده و خبرهایی از کاخ سفید رسیده است که ملانیا با دخترش ایوانکا اختاف پیدا کرده اند.

لازم به ذکر است که قدرت و نفوذ ایونکا به قدری زیاد شده است که برخی رسانه های امریکا حمله موشکی امریکا به پایگاه نطامی سوریه را دستور و خواسته ایوانکا دانسته اند زیرا ایونکا از دیدن کودکان کشته شده در شهر ادلیب ناراحت بوده و از پدرش درخواست کرده که انتقام آنها ا از دولت سوریه بگیرد!

ایوانکا ترامپ,عکس ایوانکا ترامپ

عکس های ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ,دختر ترامپ

ایوانکا ترامپ الگوی همه دختران جوان

ایوانکا ترامپ الگوی همه دختران جوان شد +تصاویر

اینستاگرام ایوانکا ترامپ, ایوانکا ترامپ, بیوگرافی ایوانکا ترامپ, تصاویر ایوانکا ترامپ, عکس های ایوانکا ترامپ, عکس های دختر ترامپپ,ایوانکا ترامپ,ایوانکا ترامپ نخست وزیر کانادا,ایوانکا ترامپ عکس,بیوگرافی ایوانکا ترامپ,همسر ایوانکا ترامپ,تصاویر ایوانکا ترامپ,عکسهای ایوانکا ترامپ,ایوانکا دختر دونالد ترامپ

ایوانکا ترامپ الگوی همه دختران جوان شد +تصاویر ایوانکا ترامپ الگوی همه دختران جوان شد +تصاویر ایوانکا ترامپ الگوی همه دختران جوان در اروپا و امریکا شده است و از وقتی که ترامپ رئیس جمهور آمریکا شده و دخترش ایوانکا در رسانه های دنیا مشهور و دیده شده است بسیاری از دختران در تلاشند که چهره خود را با جراحی های زیبایی شبیه ایوانکا دختر رئیس جمهور امریکا کنند. ایوانکا ترامپ دختر قدرتمند آمریکا ایوانکا آنچنان مورد توجه رسانه های جهان قرار گرفته که وقتی دونالد ترامپ برای سخنرانی یا مراسمات مختلف حضور پیدا میکند همه دوربین ها فقط به…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

تیپ و مدل لباس سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد در هلند

تیپ و مدل لباس سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد در هلند

تیپ و مدل لباس سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد در هلند تیپ و مدل ...